HAKKIMIZDA

ALFA İNŞAAT & ÇELİK KONSTRÜKSİYON

ALFA İnşaat & Çelik Konstrüksiyon 1987 yılına dayanan kurucumuz ALİ ALTUNOK un bilgi ve tecrübesinin buluştuğu bir firmadır.Kurucumuz ALİ ALTUNOK 2013 yılında geçirmiş olduğu talihsiz trafik kazası sonucu vefat etmiştir.Bu kaliteli hizmet sancağını geride bıraktığı erkek çocukları ve çekirdek kadrosu daha da yükseğe taşımıştır.Kurulduğu günden bugüne emin adımlarla ilerlemektedir. Firmamız 2014 yılından itibaren anahtar teslim endüstriyel yapılar ve konutlar inşaa etmektedir.Yurt içinde ve yurt dışında önemli projeler tamamladık. Her projeye aynı hassasiyetle yaklaşarak, özenle inşa ederek uluslararası kalitede tesisleri sanayicilerimize teslim ettik.

Tecrübemiz, genç ve yenilikçi yapımız, lider firmalar arasında yer almamızı sağlamıştır. Tasarımda, üretimde ve montajda, müşteri memnuniyetini sağlayacak, insan hayatına ve çevreye saygılı çağdaş mekanlar, yapılar inşa etmeyi temel çalışma ilkesi olarak belirlemiştir.

Bir tesis inşa etmek, yarınlara umut ekmektir. Uluslararası standartlarda, modern ve örnek alınan uygulamalarımızla sektör liderlerinin, yatırımcıların ve sanayicilerin gereksinimlerine uygun yapılar inşa ediyoruz.

Çelik Yapılar, Fabrika, Sanayi Yapıları, Depo, Antrepo, Hangar, Gıda Depoları, Zirai Amaçlı Yapılar, Üretim Tesisleri, Sanayi Binaları, Soğuk Hava Depoları, Endüstriyel üretim yapan sektördeki yurtiçi ve yurtdışı öncü ve lider firmalara; çatı, cephe ve soğuk depo paneli satışı, taahhüt ve montaj uygulamalarını yapmaktayız.

 

ALFA METAL KALİTE YÖNETİMİ; 


   
♦    Müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı,
♦    Söz verilen zamanda en iyi hizmeti vermeyi,
♦    Tüm departmanlarımız da kalite standartlarına uymayı,
♦    Her birimde eğitim politikası yürütmeyi,
♦    Çalışanlarımızın motivasyonunu en yüksekte tutmayı,
♦    Takım çalışmasının hassasiyeti ve önemini,
♦    Her platformda AR-GE ve teknolojik çalışmalar yapmayı,
♦    Çalışmalarımızda ilgili ulusal ve çevre standartlarına uygun çözümler üretmeyi,
♦    Yeni nesillere iş sahaları açmayı,


VİZYONUMUZYapı sektöründe önemli değerler ve farklılıklar yaratarak, ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunan örnek bir kuruluş olmaktır.


MİSYONUMUZ


Güvenilir, çevreye duyarlı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalışanların değerlerine ve ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi, sürekli kendini geliştiren öncü bir firma olmak.

Şişli Escortlar koli ile bebek bezi molfix bebek bezi sleepy görükle travesti araç kiralama didim araç kiralama fethiye dalaman havalimanı araç kiralama hacklink paketleri